O MĚ

Krásný den,

jmenuji se Larisa a ráda se stanu Vaší novou manikérkou a pedikérkou. Kosmetika a zkrášlování patří do mého života už více než 20 let. Před třemi lety jsem se začala více zajímat o gelovou modeláž nehtů a prošla jsem několik kurzů. Mojí specializací je modeláž nehtů gelem, gellak, zpevnění přírodních nehtů pomocí kaučukové báze bez pilování, hloubková přístrojová manikúra, pedikúra.

Pro svou práci jsem si vybrala značku E.Mi, která mě zaujala nejen množstvím výrobků, díky kterým si můžete vybrat z mnoha barev, ale i ze zdobení, které je zcela originální. Laky E.Mi jsou 7free, to znamená, že jsou netoxické a zcela bezpečné - neobsahují totiž 7 nebezpečných látek, které bývají v běžných lacích na nehty. Velmi dbám na hygienu, vše prochází řádnou sterilizací. Nemusíte se tedy bát problémů, které bývají spojeny s nekvalitně udělanými gelovými nehty. 

Ať už se chystáte na společenskou akci, nebo chcete mít neustále hezky upravené ruce, ráda Vám pomohu. Upřednostňuji osobní přístup, díky kterému nalezneme způsob manikúry tak, aby vyhovoval přesně Vašim potřebám.

Budu se na Vás těšit! 

Larisa

© 2024 Larisa Tulejová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!